Colocar aquí el contenido de la nueva etiqueta Div
Komanda
  

Mokslini u tyrimu komandos sudetis:

1.) Mokslinis koordinavimas
Vicente Lull, Rafael Micó, Cristina Rihuete y Roberto Risch (Autonominis Barselonos universitetas)

ASOME (Grup d'Arqueologia Social Mediterrània) http://asome.uab.cat/

2.) Archeologinės medžiagos ir aplinkos specifinės analizės

  • Anglies datavimas: Mark van Strydonck (Royal du Patrimoine Artistique institutas,Belgija)
  • Geologija ir geomorfologija: David Gómez-Gras (Autonominis Barselonos universitetas)
  • Žemės mikromorfologija: Charles A. I. French (Jungtinė Karalystė)
  • Antracología”: Raquel Piqué i Huerta (Autonominis Barselonos universitetas)
  • Carpología: Hans-Peter Stika (Hohenheim universitetas, Vokietija)
  • Palinologija: Anthony J. Stevenson (Newcastle universitetas, Jungtinė Karalystė)
  • Stuburinių analizė: Lourdes Andújar (Autonominis Barselonos universitetas)
  • Mikro gyvunijos analizė: Gabriel Alcalde i Gurt (Cheronos universitetas)
  • Keramikinės medžiagos analizė: David Gómez-Gras (Autonominis Barselonos universitetas)
  • Rankų darbo keramikos analizė: Paula Amengual Nicolau (Autonominis Barselonos universitetas)
  • Amforų analizė: Alessandra Toniolo (Pàdua universiteteas, Italija); Lara Gelabert Batllori (Autonominis Barselonos universitetas)
  • Tekinimo būdu gautos keramikos analizė: Jordi Hernández Gash (Son Fornes archeologinis muziejus)
  • Importuotos romėninės keramikos analizė: Montserrat Menasanch de Tobaruela (Autonominis Barselonos universitetas)
  • Akmeninių instrumentų analizė: Roberto Risch ir Selina Delgado (Autonominis Barselonos universitetas)
  • Metalinių daiktų analizė: Sophie Stos-Gale (Oksfordo universitetas, Jungtinė Karalystė)
  • Fizinė antropologija: Cristina Rihuete Herrada (Autonominis Barselonos universitetas); Jane E. Buikstra (Naujojo Meksiko universitetas, JAV)

3.) Archeologinių objektų restauravimas

  • Dylan Cox
  • Noel Sive (Londono College universitetas, Jungtinė Karalystė)
  • Margalida Munar Grimalt ir Bernat Burgaya Martinez (archeologinių restauravimų komanda)

4.) Grafinis dizainas ir multimedija

  • Sylvia Gili Suriñach (Autonominis Barselonos universitetas)

5.) Kartografijos, Photogrammetry ir topografija

  • Sylvia Gili Suriñach ( Autonominis Barselonos universitetas)
  • Antonio Lopéz
  • Joaquim Pérez Vicente.

6.) Mokomoji sritis

  • Paula Amengual Nicolau Archeologinis Son Fornes muziejus, Montuiri savivaldybė)
  • Lara Gelabert Batllori (Archeologinis Son Fornes muziejus, Montuiri savivaldybė)

7.) Komunikacijos srities

  • Lara Gelabert Batllori ( Archeologinis Son Fornes muziejus, Montuiri savivaldybė)
ccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc